ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل در کرمان

تیم طراحی اپلیکیشن موبایل کُرند، با مهارت و تجربه‌ی طولانی‌ مدت خود آماده است تا در زمینه‌ی طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS با شما همراه باشد.

برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن موبایل در کرمان

چرا اپلیکیشن موبایل؟ شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن های درون موبایل تان استفاده می‌کنید؟ مانند اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگی‌تان! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل‌و‌نقل! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش!

گوشی های هوشمند بخش بزرگی از زندگی روزمره افراد را به خود اختصاص داده است.از طرفی طبق آمار 80% زمان استفاده از گوشی های هوشمند صرف استفاده از اپلیکیشن ها میشود.اپلیکیشن ها حتی تجربه کاربری بهتری نسبت به وبسایت های ریسپانسیو ارائه می دهند. این یک فرصت استثنائی برای شماست. فرقی نمیکند که کسب و کار شما در چه حوزه ای ست و چقدر کوچک یا بزرگ است. اپلیکیشن ها باعث ماندگاری مشتریان شما، جذب مشتریان جدید و شناخته شدن برند شما میشود.

امروزه وجود یک وب‌سایت معتبر و حرفه‌ای برای هر کسب و کاری الزامی است و مسئله‌ی طراحی اپلیکیشن موبایل در چندین سال آینده نیز به همین روال خواهد شد.

انواع اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن های native

یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند است که به یک زبان برنامه نویسی خاص مانند Objective C است که برای iOS یا Java برای سیستم عامل های Android کدگذاری و استفاده شده است. اپلیکیشن های native عملکرد سریع و قابلیت اطمینان بالایی را به کاربران خود ارائه می دهند. طراحی اپلیکیشن به صورت native این قابلیت را دارد که به دستگاه های مختلف تلفن مانند دوربین و سایر بخش ها دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، کاربران می توانند از برخی برنامه ها بدون اتصال به اینترنت استفاده کنند. با این وجود ، توسعه این نوع اپلیکیشن ها بسیار هزینه بر است زیرا به یک نوع سیستم عامل گره خورده است ، و شرکتی را که برنامه را ایجاد می کند ، مجبور به ساخت نسخه های تکراری می کند که روی سیستم عامل های دیگر کار می کنند.

وب اپلیکیشن ها

برنامه وب یا وب اپلیکیشن ها یک برنامه کامپیوتری است که با استفاده از یک مرورگر وب به عنوان مشتری خود ، یک عملکرد خاص را انجام می دهد.

برنامه های وب می توانند برای طیف گسترده ای از کاربردها طراحی شوند و توسط هر کسی قابل استفاده باشد. از یک سازمان گرفته یا اشخاص مختلف به دلایل متعدد میتوانند از برنامه های مختلف وب استفاده نمایند برنامه های وب معمولاً می توانند شامل ایمیل ، حسابگرهای آنلاین یا فروشگاه های تجارت الکترونیکی باشند. بعضی از برنامه های وب فقط توسط یک مرورگر خاص قابل دسترسی هستند.

اپلیکیشن های Hybrid

اپلیکیشن هیبریدی برای دستیابی به یک نسخه پویا در مرور گر شما تعبیه شده است.

بیشتر این نوع برنامه ها را می توان برنامه های ترکیبی در نظر گرفت. برنامه های وب ، مانند خدمات بانکی آنلاین ، معمولاً برخی از محتوا را به صورت محلی ذخیره می کنند. و در واقع این امکان را میدهد که هنگام استفاده از برنامه هایی مانند ورد امکان اتصال به اینترنت برای کاربران فراهم باشد.

اپلیکیشن موبایل برای چه کسب و کارهایی سود‌آور است؟

افزایش فروش چند برابری با اضافه کردن اپلیکیشن موبایل به فروشگاه شما

چند نفر را میشناسید که در روز فرصت دارند پشت کامپیوتر بنشیند و در یک فروشگاه اینترنتی به دنبال کالای مورد نیاز خود بگردد. و چند نفر را میشناسید که همه کارها از پرداخت قبض تا وبگردی را با گوشی هوشمندش انجام می دهند؟ اپلیکیشن کمک می کند کاربران موبایلی را خیلی بهتر و سریع تر پذیرایی کنید.

در نمایشگاه امسال، به جای کاتالوگ اپ اختصاصی خود را به مشتریان بدهید.

طراحی یک کاتالوگ تا چاپ و توزیع آن یک کار سخت و پرهزینه است که هر سال هم قدیمی می شود و مجبورید دوباره این فرآیند را تکرار کنید. با ایجاد اپلیکیشن محصولات خود، با یک دهم هزینه های قبلی، هر لحظه که مایل باشید اطلاعات محصولات را بروز می کنید و هر لحظه مایل باشید به مشتریان خود نوتیفیکیشن می فرستید.

با ارسال نوتیفیکیشن به اپ، مشتریان را به فروشگاه برگردانید.

با ارسال نوتیفیکیشن به مشتری، می توانید او را از اتفاقات خاص فروشگاه خود مطلع کنید . این موضوع سبب می شود مشتریانی که برند شما از ذهنشان رفته دوباره به فروشگاه شما بازگردند.

ایجاد بی نهایت صفحه در اپلیکیشن

به راحتی و از همان پنل همیشگی، صفحات مخصوص اپ خود را بسازید. در اپلیکیشن شما ایجاد صفحات محدودیتی ندارد و میتوانید بی نهایت صفحه در اپ فروشگاه خود وارد کنید. صفحاتی را که ایجاد کرده اید، با هر بار باز شدن اپ در موبایل مشتری بروز رسانی می شود.

مشاوره رایگان