درباره شرکت قلعه کُرند

تحلیل، پیاده‌سازی و اجرای اپلیکیشن‌های اندروید ، طراحی استارت اپ ها و طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای با قلعه کُرند از هر روش دیگری سریع‌تر، راحت‌ تر و مطمئن‌ تر است.

درباره شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند

شرکت فناوری اطلاعات و برنامه نویسی قلعه کُرند تحت برند تجاری کرند با شماره ثبت 9961 و شناسه ملی 10630158280، در تاریخ 88/07/20 فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک، طراحی و توسعه سيستم‎های نرم افزاری و سخت افزاری، راهکارهای تحت وب، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتيكی، شبكه داده‌ها، طراحی و توسعه بازيهای رايانه ای وسرگرمی، خدمات برنامه نویسی به مدت نامحدود کار خود را آغاز کرد. در حال حاضر مجموعه قلعه کُرند در حوزه خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکشن اندروید ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، طراحی بازهای دو بعدی در خدمت شما عزیزان می باشد.

تلاش ، تجربه و مشتری مداری از سرمایه های اصلی ما در جهت کسب اعتماد مشتریان است به عقیده ما از اصول مهم یک تجارت ، رضایت مشتری است. کار ما حرفه ای و اصولی است . اطلاعات و آگاهی دادن به مشتریان از اصول شرکت قلعه کُرند می باشد تلاش می کنیم تا مشتری اطلاعات کاملی از وب سایت آینده اش داشته باشد تا بتواند با اطمینان قرار داد سایت خود را منعقد کند.

نقاط قوت ما ، توجه و احترام به نیاز و خواسته های مشتریان ، گرافیک های کاربر پسند و و ساختار استاندارد بین المللی میباشد ، نرم افزار های تحت وب و همچنین اپلیکیشن ها از قبیل اندروید و iOS به صورت اصولی طراحی و ایجاد میشوند تا قابلیت توسعه و افزودن امکانات جدید در هر زمان را دارا باشد .

ما جدیدترین تکنولوژی های کمپانی های بزرگ همانند گوگل و اپل و مایکروسافت را در ایران ارایه میدهیم .

آشنایی با تیم قلعه کُرند

هسته کوچک و پرکار

مهدی محمد هاشمی - شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند
مهدی محمد هاشمی
توسعه دهند وب و اندروید
محمد حسین بکتاشی - شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند
محمد حسین بگتاشی
تحلیل گر پروژه و دیتابیس
امیر مسعود اسدی کرم - شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند
امیر مسعود اسدی کرم
توسعه دهنده اندروید
محمد حسین ناظری - شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند
محمد حسین ناظری
توسعه دهنده پایتون
امین یزدانفر - شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند
امین یزدان فر
توسعه دهنده وب