ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید در کرمان

ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند به عنوان یکی از بهترین راه های معرفی تجارت شما باشد. تیم قلعه کُرند می تواند اپلیکیشن های اندروید شرکتی، اپلیکیشن های اندروید فروشگاهی، اپلیکیشن های اندروید خبری و غیره را طراحی کند.

برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن اندروید در کرمان

با خدمات برنامه نویسی تخصصی اپلیکیشن اندروید کُرند، برند خود را در دست مخاطبینتان قرار داده و میزان وفاداری آنها را به برند خود افزایش دهید.چه شما ایده استارتاپی داشته باشید و چه کسب و کاری چند ساله، یک اپلیکیشن موبایل حرفه ای با پشتیبانی مناسب می تواند ابزاری قدرتمند برای موفقیت کسب و کار شما باشد.

آیا می دانید که تقریبا 80 درصد زمانی که افراد صرف استفاده از تلفن های همراه خود می کنند، در اپلیکیشن های گوناگون صرف می شود؟ بنابراین یک اپلیکیشن می تواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد. با این حال، رقابت در دست اپلیکیشن های اندرویدی است که در ضمن لذت بخش بودن، خدمات ارزشمندی را نیز با هدف ارتقاء رضایت مشتریان خود ارائه می دهند. پس هرگونه اپلیکیشنی مناسب کسب و کار شما نمی باشد.

برای رسیدن به موفقیت، اپلیکیشن اندرویدی شما باید خدماتی ارزشمند به کاربران ارائه داده و با طراحی زیبا و کارآمد، تجربه ای بیاد ماندنی در ذهن مخاطب شما از خود بجا بگذارد.

در شرکت قلعه کُرند، تخصص ما در ساخت اپلیکیشن های حرفه ای است که مدیریت کسب و کار شما را آسان کرده و با تولید تجربه کاربری لذت بخش، میزان وفاداری مشتریان به برند شما را ارتقا دهند. با خدمات طراحی اپلیکیشن های اندروید حرفه ای کُرند، کسب و کار شما به ابزاری قدرتمند دسترسی خواهد داشت که به مشتریان اجازه می دهد مستقیما با برند شما ارتباط برقرار کنند.

مشاوره رایگان

مراحل توسعه اپلیکیشن‌ اندروید

01

تحلیل نیازهای کسب و کار شما

پس از توافق درباره ویژگی‌های سرویس‌، تیم تحلیل قلعه کرُند نسخه بهینه برای شما را در قالب داکیومنت فنی آماده‌سازی می‌کند.

02

پیاده‌سازی نسخه اولیه

پیاده‌سازی نسخه اولیه بر اساس داکیومنت تیم تحلیل با سرعت انجام شده و نسخه اولیه اپلیکیشن به شما تحویل داده می‌شود.

03

تجاری‌ سازی

در فاز پایانی، نسخه نهایی به همراه پنل مدیریتی کامل برای بخش‌های مختلف کسب و کار فراهم می‌شود.