شرکت های برنامه نویسی در کرمان

آيا بدنبال شرکت برنامه نویسی در کرمان هستيد؟ شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند آماده ی طراحی و برنامه نويسی اپلیکیشن های مختلف در شهر و استان کرمان می باشد.

شرکت های برنامه نویسی در کرمان

ما در این صفحه برخی فاکتورهای مهم از شرکت های برنامه نویسی در کرمان را جهت تصمیم گیری بهتر شما جمع بندی کرده ایم و همچنین مواردی را که در انتخاب یک شرکت برنامه نویسی اهمیت دارد را نیز به اختصار مطرح کرده ایم. امیدواریم این مطالب بتواند شما را در انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی یاری نماید.

قلعه کُرند در طراحی و توسعه ی سایت و نرم افزار های اختصاصی سال ها تجربه دارد، متخصصین قلعه کُرند به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم های مختلف تسلط داشته و از فن آوری های جدیدی استفاده می کنند و همیشه بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهند داد. قلعه کُرند از فریم ورک هایPHP و جاوا و جاوا اسکریپت استفاده می کند. فریم ورک های جاوا اسکریپت و PHPیک الگوی برنامه نویسی جدید برای ایجاد وب سایت می باشد. معماری MVC با ارائه طراحی بهینه تر و ساختار یافته تر را ضمن رعایت مسائل ایمنی در اختیار ما قرار می دهد.

با توجه به رشد دائمی و بزرگتر شدن پروژه ها، همواره لازم است که نیازهای آینده را پیش بینی کرد و آمادگی نگهداری پروژه را داشته باشیم. MVC با تقسیم بندی منطقی که روی پروژه ها ایجاد می کند، نگهداری برنامه را تسهیل کرده و کاملا مناسب پروژه هایی است که به صورت تیمی انجام می شوند.

تمام نرم افزارهای پیاده سازی شده توسط قلعه کُرند، از پشتیبانی تخصصی و فنی شرکت برخوردار می باشند. در طول بیش از 10 سال سابقه قلعه کُرند، مشتریان زیادی نرم افزارهای ما را آزموده اند و قلعه کُرند نیز افتخار همراهی با آنان در مسیر موفقیت را داشته است.

 

چه فاکتورهایی در انتخاب یک شرکت برنامه نویسی اهمیت دارد؟

  • سابقه کاری
  • زبان برنامه نویسی و پلتفرم های مورد استفاده
  • نمونه کارها
  • دارا بودن دفتر کار
  • نحوه پشتیبانی
  • قیمت مناسب و منطقی

واحد مشاوره فنی شرکت برنامه نویسی قلعه کُرند، شما را در انتخاب بهترین و کم هزینه ترین روش راهنمایی می نماید. برای مشاوره در رابطه با راه اندازی پروژه خود با ما تماس بگیرید.

چرا شرکت قلعه کُرند را انتخاب کنیم؟

توان فنی بالا: قلعه کُرند از بروزترین متدها و استانداردهای طراحی و برنامه نویسی استفاده کرده و توانایی انجام هر پروژه ای با پیچیده ترین و تخصصی ترین امکانات را دارا می باشد.

طراحی اختصاصی: قلعه کُرند وب سایت های شما را بر اساس طرح و رنگبندی دلخواه شما و به صورت کاملا اختصاصی طراحی و راه اندازی می نماید.

طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا): تمامی وب سایت های طراحی شده توسط قلعه کُرند دارای طراحی ریسپانسیو بوده و در موبایل و تبلت به صورت استاندارد نمایش داده می شود.

سابقه همکاری با شرکت های بزرگ مثل صنعت مس رفسنجان ، صنعت مس شهربابک، کارخانه گلاب زهرا، گلگهر سیرجان و شرکت برق منطقه ای و ... داشته است.

پنل مدیریتی آسان و کاربرپسند: محیط مدیریتی وب سایت های قلعه کُرند به صورت کاملا اختصای طراحی و برنامه نویسی شده است و هر فردی با آشنایی اندک به کامپیوتر می تواند اپلیکیشن خود را مدیریت نماید.

آموزش و پشتیبانی: قلعه کُرند با برگزاری جلسات آموزشی و ارائه فایل ها و راهنماهای آموزشی شما را در مدیریت بهتر وب سایتتان یاری می نماید. همچنین کارشناسان قلعه کُرند به صورت همیشگی پشتیبان وب سایت های شما هستند.

 

کلمات کلیدی:

, , , , , ,